Můj příběh

 

Jsem mentorka žen a učím ženy , najít vnitřní silu a energii , jemnost. Rada tě naučím, jak  na zdolání pochybností, emocí, strachu a stát se sebevědomou a sama pro sebe tou nejlepší kamarádkou. Ve volném čase dělám access bars, což je ošetření jemnými doteky na hlavě a uvolnění zablokované energie. 

Co vše je ještě možné????

 

ÚŽASNÝ POCIT

Přestože mě občas přepadne pocit, že svět kolem je hodnotící plný soudu a úsudku ostatních, právě dnes, teď se cítím naprosto osvobozená, plná energie a odhodlání inspirovat ženy kolem sebe, aby byly samy sebou a nenechaly se svazovat společenskými očekáváními a nároky. Radost a porozumění ze skutečnosti, že mám moc změnit svůj život a tím i své okolí. Nemusím nic, ale zároveň mohu všechno. Umím využívat techniky k překonání negativních emocí a strachu, a být laskavá sama k sobě a věřit si. Lidé kolem mě si všímají změn, cítím se skvěle vyzařuji klid a pohodu. Co je ještě lepší – mohu a chci moje zkušenosti předávat, inspirovat a pomáhat dál 💖

JSEM

Jsem žena, matka, kamarádka žijící v rodinném domečku v malém městě. Mám práci, dvě děti, z nichž jeden je už dospělý  a druhý v období dospívání a  muže, který mě podporuje a zvládne opravit cokoli.

Dostat se sem nebylo snadné. Pracovat na sobě může být náročné, ale když vidím, jak změna energie, intonace a komunikace může ovlivnit můj život i životy ostatních, stojí to za to. Každý den sice není zalitý slunce, ale s technikami, které znám, to jde mnohem lépe.

Nikdy není pozdě začít.💖

 

KOLOBĚH

 

Možná znáte ten pocit, když se život stane kolotočem povinností, práce, děti a další různé starosti. A přidáme-li k tomu stále rostoucí ceny a negativní energii kolem nás, dostáváme se na okraj vyhoření. Pocit únavy, frustrace, nedostatek energie a pocit, že nám nikdo nerozumí, nechápe, nepomůže. Sama jsem prošla tímto koloběhem.

Děti odrostly a vztah s partnerem mi připomínal, že každý z nás žijeme na různých planetách a mluvíme jinou řečí a mladšího syna mi asi někdo vyměnil. Byla  jsem na pokraji ukončení 23letého vztahu. Jak z toho ven, kde brát na všechno  elán a energii ,natož čas sama pro sebe a ještě se úsměvem... 

 

 

UVĚDOMĚNÍ a ZMĚNA

Nejdůležitější je být k sobě laskavá a nevyčítat si, když se něco nepovede. My ženy si toho někdy naložíme více než je zdrávo, aniž bychom chtěly. Místo abychom byli jemné laskavé bytosti, tak kolikrát bereme na sebe role, které nám nepřísluší a už v tom jedeme. Křik, výčitky, strachy, emoce.

Bez ohledu na to, jak nás naši rodiče vychovávali, přinesli jsme si do dospělosti určité vzory, příběh, témata. Žila jsem podle nich, aniž bych si uvědomovala, že existuje i jiná cesta. Tím nechci říct, že nás rodiče vychovali špatně jen to jinak neuměli. Klíčové je porozumět sama sobě naučit se správně komunikovat, jak komunikujeme s nadhledem, jakou intonaci. I když to zní jednoduše je to výzva, kterou nám život neustále přináší. 💖

Moje motto

Věřím, že prvním krokem k pozitivním změnám  je,, začít u sebe."

Možná teď máte ve hlavě výmluvy jako „Nemám na to čas“ nebo „To není nic pro mě.“ Ale věřte mi, i já jsem měla obavy a pochyby. Učíme se celý život, a právě porozumění sami sobě je startem k pozitivním změnám.

I když to není jednoduché, je to  nekončící cesta, která stojí za to. Investice do sebe a sebevzdělávání jsou nejlepšími investicemi, které můžeme udělat.

Objevila jsem úžasné techniky jak nakopnout pozitvní energii,  pracovat se strachem, s minulosti, podporovat sama seba a stát se pro sebe tou nejlepší kamaroudkou. Poznávám nástroje, jako jsou Access Bars, které  jemnými dotyky na hlavě,  uvolňují zablokovanou energii, které  otvírají nové možnosti.💖

Díky těmto technikám mám pohodovější, klidnější vztah se svým mužem a rodinou a dokážu se postavit sama za sebe.

Internet je sice plný informací, ale velký požírač času a to  není efektivní.  Mám pro vás   e-book zdarma cesta k sobě aneb 3 principy k vedomému bytí

  nebo stačí vyplnit  krátký dotazník , abychom společně objevily, jak vám mohu pomoci.

Sledovat mě můžete i na mém profilu 

Ráda se setkám s vámi ve skupině na FB "NENÍ TO VE HVĚZDÁCH, JE TO V NÁS" , kde najdete zábavu, motivaci, diskuze a informace o tom, co pro vás připravuji.

 

Těším se na vás všechny s úsměvem, protože s úsměvem jde všechno líp. 😁💖