Stromy a Dendroterapie

Můj strom a obnovení energii

Příběh mého stromu začíná u babičky, která mi jednoho dne vyprávěla o svém vlastním stromu. Tenkrát jsem si řekla, že jednou budu mít svůj vlastní strom. Bohužel, jak to bývá, život se postaral o své – děti, rodina, povinnosti a příběh o stromu se na čas vytratil z mé paměti. Ale přišla doba, kdy jsem hledala sama sebe. Potřebovala jsem znovu najít svoji vnitřní sílu a dobít energii. To byl ten okamžik, kdy jsem na svých procházkách procházela už po několikáté kolem něj, až jednou a já prostě nemohla nejít k němu. Je to můj malý koutek odpočinku a zdroj neuvěřitelné energie. A i když to může znít jednoduše, děkuji za to každý den. 

Objevte Léčivou Sílu Přírody

Stromy jako Průvodci Energie


Stromy mají nejvíce energie v průběhu roku během jara, zejména při květu. V zimním období jsou jejich energie soustředěny v kořenech. Energetický tok ve stromech je také ovlivněn fázemi měsíce. Nejvíce energie proudí, když měsíc dorůstá, což nastává dva dny před úplňkem. Naopak, v období dvou dnů po úplňku je energetické napětí, což není nejvhodnější doba pro relaxaci a dobíjení se.

S ubývajícím měsícem, který má tvar písmene C, je vhodné využít léčivou sílu stromů k odstranění fyzických a psychických bloků. Je dobré mít na paměti, že stromy nejvíce vydávají svou silnou energii během odpoledne.

Stromy, s jejich poklidným postojem a věčnou stabilitou, mohou být průvodci energetické rovnováhy. Ale pamatujte, že každé místo má svou historii. Pokud pocítíte nepříjemnost nebo se necítíte příjemně, mohlo se v minulosti poblíž stromu stát nějaké neštěstí či nehoda, a negativní energie z této události může být stromem absorbována. V takovém případě je lepší hledat jiné místo pro své léčivé praktiky.

Stromová Meditace: Obnovte Sílu a Klid

Zapomeňte na shon a uspěchaný životní styl. Při stromové meditaci se posaďte poblíž stromu, uzavřete oči a ponořte se do hlubokého dýchání. Vnímejte energii stromu, která vám může přinést klid a sílu pro vyrovnání s každodenními výzvami.

Dotek s Přírodou: Naboso Po Cestě K Vnitřnímu Klidu

Chůze naboso po trávě nebo listí není jen příjemným zážitkem, ale také cestou, jak se propojit s energií země a stromů. Stačí jednoduše zkusit, jaké to je, a cítit sílu pod vašimi nohama.

Rozhovor s Stromem: Komunikujte s Přírodou

Stromy nám mohou naslouchat. Sedněte si pod strom a sdílejte s ním své myšlenky a pocity. Tato forma terapeutické konverzace s přírodou může posílit pocit spojení a přinést klid a moudrost.

Energetická Ochrana: Vizualizace Pro Posílení Bezpečí

Vizuálně si představte strom jako ochrannou bariéru, která vás obklopuje. Tato technika může chránit před negativními vlivy a posílit váš pocit bezpečí a klidu.

Stromová Terapie v Rámci Cvičení: Spojení Energie s Pohybem

Při cvičení jógy  pod stromem se spojte s energií stromu. Tato harmonická kombinace pohybu a přírody může vést k pocitům vyváženosti a vitality.

Cesta K Novému Impulzu Pro Váš Život

Celý proces léčení pomocí stromů je fascinující cestou k vnitřnímu klidu a rovnováze. Pamatujte, že každý má svůj vlastní přístup k dendroterapii, a proto je důležité experimentovat a objevovat, co pro vás funguje nejlépe.

Vytvořte si čas pro přírodu, objevte léčivou sílu stromů a dejte svému životu nový impuls. A pamatujte, vždycky je čas pro relaxaci, když měsíc couvá. . Buďte otevření novým zkušenostem a přizpůsobte své praktiky podle svých individuálních potřeb.

Ráda bych vás pozvala do soukromé skupiny není to ve hvězdách je to v každém z nás, kde se můžete těšit na jedinečné tipy, praktiky a další inspirativní obsah. Připojte se ke komunitě a získejte jedinečný tahák  Dendroterapie -Stromový Relax a 3 tipy na Posílení Energii.

Těším se na vás a nezapomeňte s úsměvem jde všechno líp

Jsem mentorka žen, které hledají vnitřní silu a energii ..Rada tě naučím, jak zdolat pochybností, emoce, strach a stát se sebevědomou a sama pro sebe tou nejlepší kamarádkou. Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.